מעקב הריון

כמו שאת בוודאי יודעת, הריון הוא לא מחלה, ואין סיבה שאיכות החיים שלך תיפגע משמעותית בגללו. יחד עם זאת, מדובר על מצב בריאותי רגיש, ומומלץ לעקוב אחריו באופן מקצועי, לטובתם המירבית של האם והעובר.

חשיבותו של מעקב הריון איכותי

המטרה הראשונה במעלה במעקב הריון מקצועי היא שמירה על בריאותך ובריאותו של העובר שברחמך. ד"ר בן שטרית ליווה במהלך השנים האחרונות מאות רבות של הריונות ולידות, כאשר אינספור ההורים המרוצים חוזרים למעקב גם בהריון השני והשלישי (ולפעמים גם ברביעי…).

כאשר תגיעי לבדיקת השקיפות העורפית (בשבוע ה-11-13 להריון), הבדיקה תיערך באמצעות ציוד האולטרסאונד המתקדם הנמצא בקליניקה, ברמת הדיוק והאיכות הגבוהה המקובלת כיום.

אין תחליף ליחס אישי

מעקב הריון איכותי הוא לא רק בדיקות חשובות והליכים הכרחיים, אלא גם (ואולי בעיקר) ליווי אישי שלך באחת הדרכים המשמעותיות בחייך. תפקידו של הגניקולוג במעקב ההיריון הוא רגיש, שכן עליו לתווך בין עולם הרפואה הקר והמדעי לבין הרגשות שלך כאם לעתיד, עם כל המחשבות והדאגות שבוודאי מתלוות לכך.

בכל הקשור למעקב הריון, גינקולוג טוב צריך להיות קשוב, מכיל ומעורר אמון, כדי שתדעי שאת נמצאת בידיים טובות – הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אנושית ובין-אישית. ד"ר בן שטרית מאמין בגישה זו, ומן הרגע הראשון תפגשי רופא מקצועי ורב ניסיון, אבל גם אדם חם וקשוב.

ליווי לאורך כל הדרך

ד"ר בן שטרית בתפקידו לשעבר שימש כרופא בכיר עד סוף שנת 2016 בבית היולדות של המרכז הרפואי רבין (בי"ח בילינסון). העמדות הללו מאפשרות לו ללוות אותך לאורך כל שלבי ההיריון, עד ללידה ואף מעבר לה.

ד"ר בן שטרית ישמח לענות על כל שאלותייך בפגישה בקליניקה שלו. התקשרי עכשיו ושיהיה בשעה טובה!

מה היה לנו עד כה:
שתפו את המאמר!
שיתוף ב facebook
שתפו עם פייסבוק!
שיתוף ב twitter
שתפו עם טוויטר!
שיתוף ב whatsapp
שתפו עם ווצאפ!